Červenec 2007

vyhrozovani smrti?

30. července 2007 v 15:14 drby

Kvůli Harrymu Potterovi hrozil Rowlingové smrtí


V poslední listovní zásilce šílenec spisovatelce vyhrožoval, že ji utluče kladivem

Kvůli Harrymu Potterovi hrozil Rowlingové smrtí Terorizoval ji plné dva roky. Autorku potterovské ságy bombardoval jedním dopisem za druhým, v naprosto nečekaných okamžicích ji přepadal i telefonicky. Joanne K. Rowlingová (41) přijímala počínání jednapadesátiletého Paula Lomaxe víceméně stoicky. Až do chvíle, kdy jí začal vyhrožovat smrtí.

Čtyřnásobný otec ze severního Londýna se totiž natolik zbláznil do postavy čarodějnického učně, že se chtěl za každou cenu setkat s jeho duchovní matkou osobně. Joanne však neměla zájem. Na neustále obtěžování upozornila policisty, kteří Lomaxe několikrát varovali, aby ji nechal na pokoji.

Nepomohlo to. Lomax neustále stupňoval nátlak. V poslední listovní zásilce líčil, jak Joanne utluče kladivem. Vyděsil ji tím natolik, že přistoupila k ráznému opatření. Požádala justiční orgány, aby hrozivou situaci definitivně vyřešily. Lomaxe okamžitě zatkly a následně odsoudily k finanční pokutě a definitivnímu zákazu přiblížit se jakýmkoli způsobem ke spisovatelce a kontaktovat ji.

Rowlingová konečně mohla svobodně vydechnout. A bez obav se soustředit na nové projekty, jež chystá. Jeden z nich je určen dětským a druhý dospívajícím čtenářům.


chces byt clenkou klubu girls

30. července 2007 v 14:47 girls klub
chces byt clenkou klubu girls tak jdi na tuhle stranku

moje karticka

30. července 2007 v 14:46 girls klub

strach z pomsty

29. července 2007 v 12:48 drby

Kate Mossová se obává pomsty "slizkého hlemýždě"


Modelka má strach, že její bývalý milenec prodá soukromé video

Kate Mossová se obává pomsty O svou pověst se po rozchodu s hudebníkem Petem Dohertym bojí jedna z nejlépe placených topmodelek světa Kate Mossová. Zjistila totiž, že se z jejího bytu ztratily dvě z osmi videokazet, na něž si během známosti nahrávala sexuální radovánky se zavrženým milencem.

"Nyní má strach, že Pete je prodá a jejich značně choulostivý obsah bude kolovat po internetu," cituje deník Sun zdroj z okolí třiatřicetileté krásky. "Nikoli kvůli tomu, aby si finančně přilepšil, ale aby se pomstil, že se s ním rozešla."

Její obavy jsou zcela oprávněné: některé výňatky z Kateiných videodeníků už spatřily světlo světa. Je na nich zachycena, jak jen úsporně oděná poslouchá hudební produkci, kterou Pete uspořádal pod okny domu, v němž bydlí, na další je zachycena jejich bouřlivá opilecká hádka i krátká "ochutnávka" následujícího vášnivého usmiřování.

Nicméně pokud heroinový Pete, jak Britové bývalému zpěvákovi přezdívají, nechá videokazety zveřejnit, zachová se jen podle rčení, jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá.

Po jejich rozchodu si totiž Kate nechala nejen vyměnit zámky na vchodových dveřích, najala si bodyguarda, který má zabránit, aby se dostal do její blízkosti, ale navíc exmilence pomlouvá, kde může.

V rozhovoru pro list News Of The World Peteho označila za hnusné individuum, jež jí ze všeho nejvíc připomíná slizkého hlemýždě.

"A tak se také chová!" dodává Kate, jako by zapomněla, že se ještě před několika týdny chystala co nejrychleji provdat za tohoto odpuzujícího jedince.

Je Britney Spearsová znovu těhotná?

29. července 2007 v 12:20 drby

Je Britney Spearsová znovu těhotná?


Otcem dítěte je pravděpodobně její patron ze sdružení Anonymních alkoholiků

Je Britney Spearsová znovu těhotná? Nejde prý o špatný vtip, ani novinářskou kachnu. Podle magazínu New Weekly je Britney Spearsová (25) znovu v jiném stavu a v nejbližším vydání týdeník slibuje otisknout její fotografie s kulatícím se bříškem, které mají potvrdit, že její synové Sean Preston a Jayden James dostanou dalšího sourozence.

"Na další dítě se velmi těší, i když ho zatím neplánovala," uvádí list. Nicméně dodává, že je situací poněkud vyvedená z míry: "Možná proto, že neví, kdo je otcem budoucího potomka," spekuluje.

Podle blízkých pětadvacetileté zpěvačky připadají do úvahy hned dva muži. Britneyin bodyguard Daimon Shippen, který však prohlašuje, že jejich vztah je čistě pracovní a navíc se nijak netají tím, že je gay a o půvaby žen neměl nikdy zájem.

Pravděpodobnějším kandidátem se proto zdá osmatřicetiletý John Sundhal, její patron ze sdružení Anonymních alkoholiků. Po jejím propuštění u kliniky Promises měl Britney ochraňovat před pokušením znovu sáhnout po lahvi a drogách, jak sám přiznal, rychle se z nich však stali milenci.

Ale jen do doby, než se pokusil zpěvačce takříkajíc promluvit do duše. Pak ho chladnokrevně odmrštila. Stejně razantně jako se rozešla s vlastní matkou, když dala najevo svůj nesouhlas s jejím současným životním stylem.


Potratila Demi Mooreová ?

29. července 2007 v 12:19 drby

Potratila Demi Mooreová Kutcherovo dítě?


Potratila Demi Mooreová Kutcherovo dítě? Největším přáním trojnásobné matky Demi Mooreové (44) a jejího o 15 let mladšího manžela Ashtona Kutchera je mít vlastního potomka. Veškerá jejich dosavadní snaha však vyšla naprázdno. A tak to také zůstane, naznačuje alespoň hereččina švagrová Lesley Guynesová.

"Čas, který příroda Demi vyměřila pro mateřství, už totiž definitivně vypršel," tvrdí Lesley zasvěceně. A nezůstává pouze u toho. V rozhovoru rovněž naznačuje, že hollywoodská stálice a bývalka akčního hrdiny Bruce Willise údajně prodělala před dvěma lety samovolný potrat.

"Od té doby se sice s Ashtonem snaží o početí ještě intenzívněji, ale nadarmo," prozrazuje. Trochu zlomyslně dodává, že pomocí fitness center a skalpelů plastických chirurgů lze sice ošálit veřejnost mladistvým vzhledem, nikoli však zastavit biologické hodiny

spice girls znovu

29. července 2007 v 12:11 drby
SPICE GIRL se prý davaji opet spolu a ladí spolecne plany na comeback Emma Bunton,Geri Hallowell a Victoria Beckham se spolu sesly vv hotelu v Londýně a dlouho rokovali nad kavickou

Nicole richie tehotna!

29. července 2007 v 12:05 drby
Nicole Richie:
Tak tomuhle se my vážne nechce věřit.Britsky bulvár totiž zverejnil zpravu,že nejslavnějsi anorekticka sveta ma byt udajne tehotna!Otcen ditete by mel byt byvaly pritel Joel Madden,se kterym se rozesla v půlce kvetna.Nicole je pry odhodlana díte donosit za kazdou cenu.Což v jejim případe nebude rozhodne lehke,protoze do jejiho tela by se momentalne vesel maximalne pulec

chcete přeložít nějakou písni

29. července 2007 v 11:56 překlad
chcete přeložít nějakou písni tak napiste a ja vam se ji pokusim prelozit v nejrychlejsim čase

fotos

3. července 2007 v 16:03 Jessica Alba
img134/8991/ffnyhq015jpg8rz6cs.jpg
img134/1239/ffnyhq090jpg3lj8pt.jpg
img162/4938/mtvupfront060266qv.jpg
img162/5554/mtvupfront060304zc.jpg
img134/2231/f4nyprem0305iu7zk.jpg

fotacky

3. července 2007 v 15:54 Nelly Furtado
Nelly Furtado
Nelly Furtado
Nelly Furtado
Nelly Furtado
Nelly Furtado
Nelly Furtado

fotesky

3. července 2007 v 15:52 Amanda Bynes

foto

3. července 2007 v 15:44 Eva Longoria

potápeni

3. července 2007 v 15:40 Eva Longoria